Naše služby poskytujeme na území celé ČR.

Přihlaste se podle svého BYDLIŠTĚ

Najdete své regionální zastupení s nabídkou výdejních míst.

Historie

Naše začátky

Začínali jsme pronájmem monitorů dechu Babysense II. Trvalo nám několik let než jsme si celou problematiku monitoru dechu  osvojili. Situace na trhu byla nepřehledná a i když jsme věděli, že jde o kvalitní výrobek, nebylo vůbec jednoduché proniknout zákony, technickými parametry a vším ostatním, co se monitorů dechu týkalo.

Proč půjčovna?

Je to životní postoj. Hned na samém počátku jsme se rozhodli, že monitory dechu ani váhy nebudeme  prodávat, ale půjčovat.  Důvod je jednoduchý. Z naší vlastní zkušenosti víme, že na děti je potřeba mnoho věcí, které jako rodiče využíváme jen krátkou dobu a pak jsou fakticky nevyužitelné.Šílená představa, že se chrlí spousta nových výrobků a za několik měsíců často končí v popelnicích a na skládkách.Nejvíc okaté nám to přišlo u monitoru dechu. Navíc tenkrát v návodu výrobce udával dobu použitelnosti 24 měsíců.  Málo kdo má děti dříve, jak po 2 letech a tak to fakticky znamenalo koupit si na každé dítě vždy nový monitor dechu. To bylo absurdní. Bylo to pouhé tahání peněz z kapes zodpovědných rodičů. Půjčování bylo logické řešení.

Proč monitor dechu?

Monitor dechu .....super věc, dávající potřebný klid ustaraným rodičům. Na druhou stranu využitelný pouze několik měsíců. Měli jsme zprávy, jak mnoha rodičům zvedl komfort v péči o jejich děti. Přinesl klid a to se pozitivně odrazilo v pohodě celé rodiny. O to nám šlo. Ze zpráv od spokojených rodičů jsme dostávali zpětnou vazbu, že náš monitor dechu několikrát zachránil život tím, že alarmem je včas upozornil, aby  zasáhli a zabránili nejhoršímu. To v nás posilovalo vědomí, že jsme vykročili správným směrem.

A co váhy?

Ty přišly až o několik let později. Byl to podnět od vás rodičů drobnějších dětí, kteří jste nechtěli chodit každý týden k dětskému lékaři na převážení. Rádi jsme vám vyšli vstříc a tuto službu zavedli.

Jak vznikl  MonitorBaby?

MonitorBaby je výsledek několikaletých zkušeností práce s monitory dechu. Zjistili jsme, že se jich velké množství (např. v nemocnicích)vyřazuje. Nejsou opravovány ani servisovány, jsou rovnou likvidovány.  Zkoušeli jsme navázat kontakt s výrobci, že bychom využili naše zkušenosti a poskytovali půjčovnu a servis monitoru dechu Babysense nebo Nany. Oni však s námi odmítli  jednat. To nás přivedlo na zajímavou myšlenku. Co tyto vyřazené monitory dechu, hlavně tedy Babysense II, repasovat a tím jim dát nové využití. A tak vznikl MonitorBaby.

Co umí MonitorBaby?

Náš technik využil všechny funkční části původního Babysense II. Plastové kryty, kabely i řídící jednotku. Udělal drobné změny a vyměnil senzory. Výsledkem je speciální chůvička, která spustí alarm, když v postýlce ustane jakýkoliv pohyb. Tzn. když dítě opustí postýlku nebo ohrádku, když se dítě dostane mimo snímanou oblast nebo z jakéhokoliv důvodu se dítě přestane hýbat. Je to výborný pomocník ve chvíli, kdy rodiče nemohou aktivně dítě hlídat(např. když spí nebo pracují ve vedlejší místnosti  ...). Alarmem přivolaný/vzbuzený rodič má možnost včasným jednáním předejít úrazu nebo poškození dítěte. 


 

Využijte až 2400,- Kč příspěvek na půjčení monitoru 

Zdravotní pojišťovny nabízejí příspěvek na půjčení monitoru,
 více informací >>>zde<<<
       

Vypůjčení monitoru

200,- Kč / měsíc

(min. doba pronájmu 6 měs.)>

Vypůjčení koj. váhy

400,- Kč / 14 dní 

Přes internet 

doprava zdarmaPartneři:

ZES Bodyguard